Hurtownia Donic Dekoracyjnych – AVpots – O nas

Jesteśmy Importerem

Jesteśmy importerem i dystrybutorem donic dekoracyjnych do roślin żywych i sztucznych, których, w zależności od rodzaju, można używać w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Jako jedni z nielicznych na polskim rynku, kierujemy się przede wszystkim jakością, a dopiero później ceną produktu. Zarówno Azjatyckie, jak i Europejskie firmy są naszymi kooperantami.

Znamy Najnowsze Trendy

Z chęcią uczestniczymy w większości targów branżowych, które odbywają się we Frankfurcie, w Londynie, w Mediolanie, w Kantonie, oraz w Paryżu. Na targach poznajemy najnowsze trendy w branży wystroju wnętrz – dzięki temu mają Państwo pewność, że nasza oferta dostosowana jest do aktualnie modnej stylistyki.

Sklep Internetowy z Donicami do Salonu

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, uruchomiliśmy sprzedaż internetową donic. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo ponad 250 rodzajów donic, w różnych kształtach, kolorystyce oraz wykończeniu.

Paczki kurierskie (kartony, palety, półpalety) z zamówieniami wysyłane są codziennie. Przy większych zakupach oferujemy rabaty i bezpłatną dostawę.

Współpraca

Współpracujemy z:

  • firmami (hotelami, restauracjami, biurami);
  • instytucjami;
  • zarządcami obiektów użyteczności publicznej;
  • florystami;
  • dekoratorami wnętrz;
  • architektami

Świadczymy usługi doradcze, konsultacyjne, oraz montażowe. Utrzymujemy kontakty z wieloma firmami zajmującymi się działalnością o pokrewnym zakresie – co umożliwia nam kompleksowe świadczenie usług. Nasi profesjonaliści pomogą Państwu w doborze asortymentu. Zapraszamy do współpracy i po odbiór rabatów. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości.