Hurtownia donic dekoracyjnych – AVpots – O nas

JESTEŚMY IMPORTEREM

Jesteśmy importerem i dystrybutorem donic dekoracyjnych dla roślin żywych i sztucznych. Niektóre z naszych donic są przeznaczone do użytkowania wyłącznie w pomieszczeniach, a inne można ustawić także na zewnątrz. Jako jedna z nielicznych firm na polskim rynku działających w tej branży, poszerzając ofertę, kierujemy się przede wszystkim jakością, a dopiero w dalszej kolejności ceną produktów. Współpracujemy z firmami z Europy i z Azji.

ZNAMY NAJNOWSZE TRENDY

Z chęcią uczestniczymy w większości targów branżowych, które odbywają się we Frankfurcie, w Londynie, w Mediolanie, w Kantonie oraz w Paryżu. Podczas takich wydarzeń  poznajemy najnowsze trendy w branży wystroju wnętrz – dzięki temu gwarantujemy, że nasza oferta jest na czasie i obejmuje najmodniejsze w danym sezonie produkty.

SKLEP INTERNETOWY Z DONICAMI DO SALONU, BIURA CZY OGRODU

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, uruchomiliśmy sprzedaż internetową donic, mebli ogrodowych i dodatków dekoracyjnych. W ofercie naszego sklepu można znaleźć ponad 250 rodzajów donic, w różnych kształtach, kolorach i wykonanych z rozmaitych materiałów (od tworzyw sztucznych po surowce naturalne). Wiele z nich sprawdzi się doskonale w różnych pomieszczeniach: będą świetnie wyglądać jako donice do salonu, biura, hotelu czy restauracji, a niektóre ozdobią tarasy i ogrody.

Paczki kurierskie (kartony, palety, półpalety) z zamówieniami wysyłamy codziennie. Przy większych zakupach oferujemy rabaty i bezpłatną dostawę.

WSPÓŁPRACA

Współpracujemy z:

  • firmami (hotelami, restauracjami, biurami),
  • instytucjami publicznymi,
  • zarządcami obiektów użyteczności publicznej,
  • florystami,
  • dekoratorami wnętrz,
  • architektami.

Oprócz tego, że oferujemy wysokiej jakości donice i dekoracje, świadczymy też usługi doradcze, konsultacyjne oraz montażowe. Utrzymujemy kontakty z wieloma firmami zajmującymi się działalnością o podobnym zakresie – to umożliwia nam kompleksową obsługę naszych Klientów i podejmowanie różnych wyzwań.

Zapraszamy do współpracy i po odbiór rabatów. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.