Donice kwadratowe

Każda doniczka kwadratowa stanowi elegancki dodatek do każdego wnętrza. Jest to uniwersalna propozycja, którą będzie można wykorzystać we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym, glamour, skandynawskim, industrialnym, vintage, itd. Zapraszamy do odwiedzin w naszym sklepie, gdzie znajdziecie doniczki plastikowe kwadratowe, które będą świetnie prezentować się w przypadku każdej rośliny. Mamy dla Was donice kwadratowe duże i małe. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeby naszych klientów są różne, dlatego oferujemy doniczki kwadratowe wysokie, niskie, z różnymi ornamentami, gładkie i wiele innych. Jesteśmy pewni tego, że każda osoba będzie w stanie znaleźć u nas odpowiednie donice, które będzie można wykorzystywać przez długi czas do sadzenia wielu roślin.

  • Donica Coral Antique Bronze

    1,706.63 4,381.96 

Donice kwadratowe do wszystkich wnętrz

Doniczka drewniana kwadratowa – niezależnie od swojego rozmiaru – została tak zaprojektowana, aby można było trzymać ją nie tylko w domu lub w mieszkaniu. To także doskonała propozycja, którą będzie można okresowo trzymać na zewnątrz. Nie zapominajcie jednak o tym, że należy się jej okresowa impregnacja, dzięki czemu będzie ona w stanie wykazać się większą trwałością. W ten sposób będzie ona w stanie wytrzymać zmienne warunki pogodowe, a także intensywne promieniowanie słoneczne z jakim ma się do czynienia w środku lata.

Doniczki kwadratowe w różnych rozmiarach

Każda donica kwadratowa 50×50 lub o innych rozmiarach doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o małej powierzchni. Będzie można je dopasować do wszystkich kątów, a także na parapetach, dzięki czemu będziecie mogli zadbać o obecność roślinności w swoich domowych wnętrzach. Doniczka kwadratowa 30×30 jest na tyle mała, że znajdziecie dla niej miejsce na małych parapetach. Fakt, że jesteście posiadaczami małej kawalerki z niewielką ilością okien nie oznacza to, że musicie rezygnować z ukochanych roślinek. Zawsze znajdziecie miejsce dla jednej lub nawet dwóch takich niewielkich doniczek.

Uniwersalne donice do domowych wnętrz i na ogród

Czarna doniczka kwadratowa to uniwersalna propozycja, która będzie w stanie odnaleźć się w każdych wnętrzach. Proponujemy ich zakup do wnętrz, gdzie znajdują się białe ściany. Taka doniczka będzie stanowić doskonały kontrast, dzięki czemu z miejsca będzie można zwrócić uwagę na roślinę znajdującą się w niej. Skoro już mowa o kontrastach, to możecie postawić także na różne rozmiary – duże i małe, które będą pięknie prezentować się nie tylko w domu, ale również na ogrodzie. Takie zestawienia są aktualnie w modzie i w ten sposób zyskacie ciekawą dekorację, która wzbogaci Wasze otoczenie.

Donice ogrodowe kwadratowe

W naszym sklepie znajduje się niejedna donica kwadratowa 60×60, którą będziecie mogli umieścić na świeżym powietrzu. Jeżeli zależy Wam na tym, aby donica ogrodowa kwadratowa przez cały rok znajdowała się na dworze, zwróćcie uwagę na jej wykonanie. Tak, aby była ona w stanie poradzić sobie nie tylko z wilgocią, ale także mrozem. W tym przypadku doskonale sprawdzają się te donice, które wykonane będą z drewna lub też z betonu. Będziecie mogli umieścić w nich rośliny iglaste, które doskonale radzą sobie z ujemnymi temperaturami i mogą być wystawione na ekspozycję na dworze przez cały rok.

Doniczki do wszystkich roślin

Niezależnie od tego do jakich roślin się przymierzacie lub też co planujecie przesadzić, doniczki kwadratowe z naszego sklepu doskonale sprawdzą się w Waszych domach. Mogą to być nie tylko już wspomniane rośliny iglaste, ale także uwielbiane przez wszystkich storczyki, pachnąca lawenda, a nawet wiosenne hiacynty lub narcyzy. Propozycji kwiatów jest cała masa, więc w każdym przypadku możecie pomyśleć o ich zastosowaniu.

Wysokie smukłe doniczki możecie zastosować do dekorowania przestrzeni dookoła domu. Pamiętajcie jednak o ich odpowiednim obciążeniu. Te mniejsze koniecznie wyeksponujcie na swoich parapetach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, ponieważ z naszą pomocą stworzycie piękne dekoracje kwiatowe w domach i na dworze.