Usługi

Aranżacje z donic z kwiatami i innymi roślinami | Instalacje u Klienta | Produkty i rozwiązania szyte na miarę | Projektowanie i doradztwo

Doświadczenie

Jesteśmy firmą mającą doświadczenie w projektowaniu aranżacji i instalacji z wykorzystaniem donic dekoracyjnych i roślin. Realizowaliśmy różne projekty, między innymi dla restauracji, hoteli, apartamentowców, salonów SPA, a także dla galerii handlowych. W zależności od warunków dostosowujemy nasze rozwiązania do danej koncepcji, a także wymogów związanych ze środowiskiem.

Profesjonalizm

Gwarantujemy dobór odpowiednich produktów zgodnie z kryteriami przedstawionymi przez Klienta. Świetnie radzimy sobie z wyzwaniami, podejmujemy się także bardzo wymagających zleceń. Możemy to robić między innymi dzięki współpracy z producentami, którzy dbają o najwyższą jakość swoich produktów, oraz specjalistami zajmującymi się projektowaniem i aranżacją wnętrz. To wszystko pozwala nam tworzyć niepowtarzalne, a przy tym funkcjonalne rozwiązania.

Specjalizujemy się w:

  • sprzedaży internetowej różnego rodzaju donic,
  • tworzeniu kompozycji z donic i roślinności dla galerii handlowych, biur, hoteli, pubów, barów itd.,
  • przygotowywaniu aranżacji na wystawy i targi,
  • realizacji różnego rodzaju dekoracji o dowolnych wymiarach.

Problem z zagospodarowaniem przestrzeni?

W razie trudności z wyborem donicy lub stworzeniem planu aranżacji prosimy o kontakt. Nasz zespół z chęcią zaproponuje różne rozwiązania i pomoże wybrać najlepsze. Współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz, co przekłada się na najwyższą jakość naszych usług. A co najważniejsze, oferujemy najlepsze produkty dostępne na rynku.

Dlaczego my?

Jesteśmy otwarci na oryginalne pomysły i niebanalne rozwiązania, a przy tym trzymamy rękę na pulsie i podążamy za najnowszymi trendami. Dzięki indywidualnemu podejściu tworzymy niepowtarzalne dekoracje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, jesteśmy gotowi zrealizować każdy projekt. Współpracujemy z producentami z całego świata, wybierając najciekawsze i najlepsze donice i dekoracje. Dbamy o jakość i wykonanie. Oferujemy sprawną i szybką realizację projektów.

Jak pracujemy?

  1. Po otrzymaniu zapytania od Klienta rozpatrujemy jego wymagania i tworzymy ofertę dopasowaną do jego oczekiwań. Jeśli projekt nie jest sprecyzowany, kontaktujemy się z Klientem drogą mailową lub telefoniczną, i rozmawiamy o jego pomyśle. Badamy potrzeby, pytamy o wyobrażenia i zbieramy wskazówki Klienta co do danego projektu. Prosimy też o podanie informacji dotyczących otoczenia (najlepiej w formie zdjęć i rzutów) oraz funkcji, jaką dana instalacja czy dekoracja ma spełniać.
  2. Po dokładnym przeanalizowaniu zebranych informacji i wstępnych uzgodnieniach przedstawiamy ofertę – kilka propozycji wraz z cenami i terminem realizacji.
  3. W zależności od tego, czego oczekuje Klient, umawiamy się na montaż lub uzgadniamy datę wysyłki produktów. Po tym przystępujemy do realizacji przedmiotu umowy.