Usługi

Aranżacje z Donic z Kwiatami i Innymi Roślinami | Instalacje u Klienta | Produkty i Rozwiązania Szyte Na Miarę | Projektowanie i Doradztwo

Doświadczenie

Jesteśmy firmą mającą doświadczenie w projektowaniu aranżacji i dekoracji z wykorzystaniem donic dekoracyjnych i roślin. Projekty realizowaliśmy, między innymi, dla: restauracji, hoteli, apartamentowców, SPA, a także dla galerii handlowych. W zależności od warunków dostosowujemy nasze rozwiązania do danej koncepcji, a także środowiska.

Profesjonalizm

Gwarantujemy dobór odpowiednich produktów biorąc pod uwagę kryteria zaproponowane przez Klienta. Dobrze odnajdujemy się także w bardzo wymagających zleceniach. Zawdzięczamy to, między innymi, współpracy z producentami, którzy nieprzerwanie dbają o najwyższą jakość swoich produktów. Połączenie wszystkich tych cech stwarza niepowtarzalne rozwiązania.

Specjalizujemy się w:

  • internetowej sprzedaży różnego rodzaju donic,
  • kompozycjach z donic i roślinności dla galerii handlowych, biur, hoteli, pubów barów,
  • przygotowywaniu aranżacji na wystawy i targi;
  • realizacji dekoracji każdego rodzaju i wymiaru.

Nie mają Państwo pomysłu jak zagospodarować swoją przestrzeń?

Brak pomysłu jakie donice wybrać? Prosimy o kontakt. Nasz zespół z chęcią zaproponuje najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz, co przekłada się na najwyższą jakość oferowanych przez nas usług, oraz na oferowanie przez nas najlepszego gatunku produktów dostępnych na rynku.

Dlaczego my?

Jesteśmy firmą otwartą na oryginalne pomysły, pełną inwencji, podążającą za najnowszymi trendami. Dzięki indywidualnemu podejściu tworzymy niepowtarzalne dekoracje. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, gotowi jesteśmy zrealizować każdy projekt. Współpracujemy z producentami z całego Świata. 

Dbamy o jakość i wykonanie naszych produktów. Oferujemy sprawną i szybką realizację projektu. 

Przykładowa zapytanie od Klienta:

  1. Po zgłoszeniu zapytania, rozpatrujemy Państwa wymagania i dostosowujemy ofertę do oczekiwań. Jeśli projekt nie jest sprecyzowany, drogą mailową, lub też telefoniczną, prosimy o podanie szczegółów dotyczących wystroju otoczenia (najlepiej w formie zdjęć i rzutów), wyobrażenia, oraz funkcji jaką dana instalacja, czy dekoracja ma spełniać.
  2. Po dokładnym przeanalizowaniu i wstępnych uzgodnieniach przedstawiamy Państwu ofertę – kilka propozycji wraz z cenami i terminem realizacji.
  3. W zależności od projektu umawiamy się na montaż lub uzgadniamy datę wysyłki.